Kõik e-poes toodud hinnad on eurodes (ettevõte ei ole käibemaksukohuslane).

1) Sirvi kataloogipuud (neid on tegelikult mitu - kogu lehe vasak serv) või tee "otsing" (otsingulahter on lehe ülemises paremas nurgas). Vali meeldima hakanud raamat. 
2) Kui raamat on valitud, vajuta "Lisa ostukorvi" nupule. Soovitud raamat liigub virtuaalselt lehe ülemises paremas nurgas olevasse "Ostukorvi" - siit on võimalik pidevalt jälgida, milline raamat on juba valitud, valiku tegemist poes võib jätkata. Kuigi raamat on lisatud korvi, ei kao ta veel poest. Raamat kaob poest peale tellimuse vormistamist (kui raamatut on poes vaid üks eksemplar).
3) Tellimuse vormistamiseks vajuta Ostukorvis nupule „Kassasse“, mis suunab Sind "Tellimuse" lehele.
4) Lehe esimeses osas näidatakse Sinu tellimuse sisu. Edasi tuleb punkt ühena valida: 

- kui oled juba registreerunud, siis logida end sisse;

- vormistada tellimus külalisena;

- registreeruda.

Vastavalt valikule avanevad väljad oma andmete sisestamiseks. Sisesta oma kontaktandmed. Punase tärniga tähistatud väljad peavad olema täidetud. Klikka "salvesta" nupule.

5) Punkt kahe alt vali endale sobiv saatmismeetod - Eesti Posti vastav teenus või SmartPost. SmartPostiga saatmisel vali rippmenüüst pakiautomaat, kuhu soovid, et pakk toimetataks. 

Postikulud sisaldavad ka pakkematerjali ja pakkimise kulusid. 

Järgmisesse infolahtrisse võib kirjutada näiteks isiku nime ja aadressi, kui soovid, et saadaksime paki kellegi teise nimele ja aadressile. Siia võib jätta kõik oma tellimusega seotud erisoovid.

6) Vali, kuidas soovid maksta:

- pangaülekandega: Sinu e-mailile saadetakse automaatselt tellimuse arve. Selle alusel saad endale sobival ajal siseneda oma internetipanka ning sooritada makse. Tellimus on aktiivne 7 tööpäeva. Kui selle aja jooksul ei ole tellimuse eest tasutud, siis tühistame tellimuse.

- PayPal kaudu. Sind suunatakse PayPal vastavale lehele, kus saad siis oma PayPal kontolt sooritada makse. 

7) Pangaülekandega tasumisel klikka järgmisel lehel nupul "Kinnita tellimus" ning peale tellimuse lõplikku vormistamist kontrolli, et Sinu e-mailile oleks laekunud tellimuse arve, mille järgi maksta.

8) Edasi tuleb leht "Tellimuse kinnitamine. Selle lehe all on mõningate pankade logod, millele klikkides saad koheselt oma panka. Tegemist ei ole automaatse kaupmehe juurest panka suunamisega. Panka pead sisenema oma internetipanga kasutajatunnustega.

9)Peale raha laekumist OÜ Allkertah arvele asume komplekteerima Sinu tellimust ja vastavalt Sinu valikule toimetame paki postiasutusse. Tellimuse viime Sinu poolt valitud postiasutusse 1-3 tööpäeva jooksul.

Eelmisele lehele tagasiminekuks peab kasutama brauseri tagasimineku nuppu. Kui midagi läks valesti, saada teade ja uued andmed e-mailile: kerli.hirv@vanajahea.ee

Raamat kaob toodete nimekirjast peale tellimuse lõplikku vormistamist. Igat raamatut saab üldjuhul tellida vaid ühe eksemplari, kuna rohkem lihtsalt ei ole. Kui on rohkem, saab "Sinu ostukorvis" muuta toote "Kogust" (või vajutades toote juures olevat "osta" nuppu lisada veel samu tooteid oma ostukorvi). Klikkige "+" või "-" märgile. Kui sisestasite koguse, mis on suurem kui tooteid laos on, muudab arvuti koguse koheselt maksimaalselt võimalikuks koguseks. Vabandame, kui juhtub, et oleme jätnud maksimaalse võimaliku koguse märkimata või esineb muu viperus ning saate tellida rohkem kui on raamatuid. Kui arve on tasutud, maksame raha olematute raamatute eest kindlasti tagasi. 

Maksmine
Kaupade eest TASUMINE toimub ettemaksuna enne kaupade väljastamist. Tellimuse eest saab tasuda OÜ Allkertah arvele Swedbank'is: a/a 221048009185 (EE782200221048009185) või SEB's: a/a 10220121618015 (EE341010220121618015), selgituseks märkida tellimusarve number (meie firma nimi ja kontonumber on ka Sulle saadetavas e-mailis - tellimusarvel). Juhul, kui raha ei ole laekunud 7 tööpäeva jooksul, tellimus tühistatakse (seega on tellimuse maksetähtaeg 7 tööpäeva). 

Kättetoimetamine
Raamatute kättetoimetamiseks on välja pakkuda:
1) SmartPost pakiautomaadi teenus kaubanduskeskustes (http://www.smartpost.ee) Kättetoimetamise tasu (pakkematerjal, pakkimine, postikulu) on 2,79 eurot. Ostetud raamatud toimetatakse Sinu poolt vaitud SmartPost'i pakiautomaati. Paki saabudes pakiautomaati, saadab SmartPost Sinu mobiilile ja e-maili aadressile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile avaneb pakiautomaadi uks ning Sa saad paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta SmartPost'i pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saabumisest Sinu mobiilile ja e-maili aadressile.
2) Eesti Posti vahendusel (http://www.post.ee) maksikiri tähtsaadetisena või standardpakina (tuleb olenevalt paki kaalust ja suurusest). Kättetoimetamise tasu (pakkematerjal, pakkimine, postikulu) on 3,69 eurot. Paki laekumisel postkontorisse saadab Eesti Post Sulle vastava postisaadetise saabumise teate. 

On võimalik valida ka: 
ELS saadetis, koju kätte - 5.99 eurot 
Ühe raamatu ostmisel, Eesti Posti tähtsaadetis/pakk - 2.39 eurot 
Vaata täpsemalt "KKK" alt (lehe ülal paremas nurgas). 
Postisaadetisi hoitakse kättetoimetavas postkontoris 15 kalendripäeva. 

Tellitud raamatud postitame 3 tööpäeva jooksul. Edasine sõltub postiasutusest. 

Raamatute tellimine välismaale
Valides saatmisekohaks riigi, kuhu soovid pakki, tekib automaatselt vastav saatmismeetodi valik ning selle juures sellesse riiki saatmiseks kuluv summa.

Raamatute saatmine Soome SmartPosti vahendusel: siin saab tellimuse vormistada koheselt e-poes: valida tuleb vaid sobiv saatmismeetod (SmartPostiga Soome pakiautomaati 10 euro eest või postkontorisse 12.75 eest) ja mobiiltelefoni numbri ette lisada kas Eesti või Soome suunakood.

Maksta saab PayPal'i kaudu, pangaülekandega Sinu e-mailile saadetud arve järgi ja ka välispangast välismaksega. Makstes Euroopa Liidu riigist sooritage kindlasti Euromakse! Sellisel juhul on teenustasud minimaalsed. Makstes teistest riikidest tuleb arvestada, et tellija maksab kõik pangakulud.

Meie arveldusarve maksmiseks välisriigi pangast: IBAN - EE782200221048009185. Swedbank AS Liivalaia 8, 15040 Tallinn. S.W.I.F.T kood HABAEE2X Reg. kood 10060701.

Peale makse laekumist postitame tellitud raamatud kuni kolme tööpäeva jooksul. 

Kauba tagastamisõigus

Kaupa on õigus tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Raha makstakse tagasi 14 päeva jooksul kauba tagastamisest. Me tagastame raamatu(-te) eest makstu 100%-liselt. Postikulud tagastame, kui oleme saatnud välja vale raamatu. Probleemide korral palume saata selle kohta e-mail: kerli.hirv@gmail.com Teeme kõik, mis meie võimuses, et need lahendada. 

Privaatsus
Sinu isikuandmed, millised sisestasid ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja me ei avalda neid kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel. 

Müüja õigused
1) Kõik pildid on illustratiivse tähendusega. Hinnad, tekstid ja info raamatute saadavuse kohta võivad muutuda ette teatamiseta.
2) Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui müüja vastava kauba varud on ammendunud. Sellisel juhul makstakse ostjale raha tagasi. Tagasimaksmine toimub 5 tööpäeva jooksul tellimuse saabumisest. 

Milleks tellida!

Maailm meie ümber muutub pidevalt. Internet on muutnud meie harjumusi sellest kuidas ja kust kohast me meile meeldivat kaupa ostame. Meie kiires elurütmis otsime võimalusi kiireks ja mugavaks kauba omandamiseks. Sellist võimalust pakubki Interneti e-kaubandus. 

Aga milleks osta kasutatud raamatuid kui raamatupoed on täis uusi, trükimusta järgi lõhnavaid teoseid? Sest kõiki raamatuid ei jõuta trükkida üha uuesti ja uuesti, aga parimad müüakse läbi loetud kuude jooksul. Kasutatud raamatute poed pakuvadki võimalust leida raamat, mida uuena ei õnnestunud või ei olnud soovi osta, aga nüüd on tekkinud huvi või vajadus teose järele. Teiseks, muidugi, hind. Kui tegemist ei ole rariteediga, on müügis olevad kasutatud raamatud odavamad kui uued trükised. Kõik lugemishuvilised teavad kui kallis võib olla olla selle hobiga tegelemine. 

Lugupidamisega

vanajahea.ee